Special offer за Хургада, Египет (26.06-02.07.2019)! До 37% попуст на 6 All Inclusive ноќевања + авионски превоз + трансфери во сместување по избор во Minamark Beach Resort 4*

Цена од

15686 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

24862 ден.

Попуст

37%

Заштеда

9176 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 6 All Inclusive ноќевања + авионски превоз + трансфери во сместување по избор

Опции на понудата:

DBL Promo Back View 24,862 ден. (401 еур)
15,686 ден. (253 еур)
DBL Superior GV/PV View 25,606 ден. (413 еур)
16,740 ден. (270 еур)
Dbl Deluxe Sea View 27,528 ден. (444 еур)
18,414 ден. (297 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен лет со дозволени 20 кг чекиран багаж по лице)
 • Трансфер, аеродром - хотел - аеродром
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2019 до 26.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Доплати:
 • Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)                                                
 • Египетска влезна виза - за патници со македонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада. (Цената на визата е 26$ и истата се плаќа во агенција при резервација.)
 • Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација. 
 • Патничко осигурување                                                
 • Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци   

Опис

Ресортот се наоѓа во областа Сакала, центарот на Хургада

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.