93% попуст на 3 месечен онлајн курс за Remote viewing со сертификат за вработување во EU од Special Skills Academy Inc во вредност од 12 338 ден. (199 €) по цена од 806 ден. (13 €)

Цена

806 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

93%

Заштеда

11532 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Remote viewing од Special Skills Academy Inc.

 • времетраење: 3 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2020 до 25.12.2023
 • Конечната цена за испит не е вклучена во цената и е 40 €
 • По завршувањето на курсот добивате UK диплома од страната Special Skills Academy која има одлична репутација во сите земји членки на Европската Унија!
 • За да започнете со изучување потребно е да се регистрирате ТУКА со вашиот купон код и податоци во формата за регистрација
 • Курсот можете да се поминете со свое темпо, од која било локација (од вашиот дом, канцеларија, итн.) и во кое било време со пристап до Интернет.

Опис

Курсот ќе ве научи на основните протоколи за далечинско гледање, изработени од армијата на Соединетите држави за да ги претворат обичните луѓе „надвор од улицата“ во „психички“ шпиони. Сè што некогаш сте посакале да знаете за минатото, сегашноста или иднината е можно да се знае.

Курсот се состои од теоретски и практичен дел.

Теоретски дел: На секој студент ќе му се дадат информации за пристап со кои ќе можат да пристапат до пишаната содржина, лекции и едукативни материјали. Во рамките на виртуелната училница, самостојно го тестирате нивото на знаење што сте го достигнале.

Практичен дел: Секој приправник, со помош на инструкторот, ќе направи 10 сесии за Remote viewing.

ШТО ЌЕ НAУЧИТЕ?

 • Што е Remote viewing?
 • Што е CRV?
 • Важни термини за CRV
 • Постапка за CRV
 • Ниво 1 - формат на CRV
 • Ниво 2 - Сензорни податоци
 • Ниво 3 - скицирање
 • Ниво 4 - матрица
 • Ниво 5 - еминеции
 • Ниво 6 - Моделирање
 • Координирано Remote viewing
 • Форматирајте шаблони

НАПОМЕНИ И УСЛОВИ ЗА КОРИСТЕЊЕ

На секој што успешно ќе го заврши курсот, тогаш им се нуди можност да напредуваат во слободно време, од нивната локација и да станат дел од оваа меѓународна група за Remote viewing. Ние веруваме дека работењето со нас може да ви помогне да развиете нови перспективи за животот. Да се ​​биде во можност да учествувате во истражувачки проект како нашиот, може да го подобри вашето CV, да изгради нови, па дури и подобри начини на размислување кои имаат позитивно влијание врз животот на луѓето, како финансиски, така и духовно.

 • Курсевите се на англиски јазик (програмата за негуватели на интернет е на англиски јазик напишана од Академија за специјални вештини)
 • Не се бара претходно знаење
 • Можност за полагање на завршниот испит преку Интернет со дополнителни трошоци од 40 ЕУР
 • Испитот е по избор, но ако одлучите да го пополните тестот преку Интернет, потврдата за пивар сигурно ќе ја подобри вашата биографија
 • Курсот трае повеќе од 90 дена
 • Интернет-поддршката за курсот е достапна преку е-пошта 
 • За да ги поминете лекциите и содржините, неопходно е да имате пристап до Интернет
 • На крајот на курсот се добива сертификат во електронска форма или принтана верзија
 • Можете да пристапите до вашите едукативни материјали во текот на денот, кога ви одговара најдобро
 • За стекнување на сертификатот: зависно од вашите работни планови, бирате во кој центар ке го реализирате курсот (UK или US центар) и согласно положениот испит се добива одреден сертификат (US или EU сертификација)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.