50% попуст на специјалистички физиотерапевтски преглед со мислење и консултација за евентуален третман од Физио Динамик во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Методија Шаторов Шарло бр. 1/2-9

  Одведи ме таму

  075 384 480

  [email protected]

Добивате

Специјалистички физиотерапевтски преглед со мислење и консултација за евентуален третман, во случај да има потреба од истиот.

*Прегледот се прави од страна дипломиран физиотерапевт. Со самиот преглед може да биде опфатена секоја возрасна граница (деца и возрасни)

*Повеќе за прегледот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2023 до 15.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Дијагностицирање на деформитети кај деца во раст и развој (кифоза, сколиоза, рамни стапала)
Дијагностицирање на дегенеративни заболувања (спондилози, спондилоартрози, дископатии, дискусхернии, епикондилити, шилци, ишијалгии, фрактури, ревматски заболувања)
Брз и ефективен преглед и третман кај спортски повреди

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.