За сите гурмани и љубители на убавата храна! До 51% попуст на специјалитет по избор: голема даска, ориентален појадок, нутела или ајвар пица, пилешки стек, качамак, цезар салата, качамаку или топло ладно во Kacamaku

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Јоргонџиска 1000, Стара Чаршија, Скопје (до Пивница)

  Одведи ме таму

  070709799

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Лахмаџун 130 ден. 99 ден.
Качамак 240 ден. 119 ден.
Цезар салата 220 ден. 159 ден.
Пица Ајвар 270 ден. 159 ден.
Пица Нутела 280 ден. 169 ден.
Качамаку салата 250 ден. 169 ден.
Пилешки стек 270 ден. 189 ден.
Ориентален појадок (4 лица) 1,500 ден. 900 ден.
Голема даска (4 лица) 1,500 ден. 990 ден.
Топло Ладно 200 ден. 99 ден.

*Подетално за специјалитетите погледнете во делот ОПИС
*Појадокот се служи до 13 часот
*Понудата важи само за во ресторан (не важи за takeaway)
*Понудата важи само за ресторанот во Скопје

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2022 до 27.08.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Појадокот се служи до 13 часот
 • Понудата важи само за во ресторан (не важи за takeaway)
 • Понудата важи само за ресторанот во Скопје
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Ресторанот е на колективен одмор од 27.08 до 11.09

Опис

 • Цезар салата: домати, краставица, зелена салата, парчиња пилешки стек, парчиња печен леб, цезар сос, пармезан
 • Пица ајвар: ајвар, кашкавал, суџук, павлака
 • Пица нутела: нутела, банана, бисквити
 • Качамаку салата: краставица, зелена салта, морков, кашкавал, варено јајце, пршут, сос салата
 • Пилешки стек: пилешки стек 250 гр. ориз, компир, домати, варен зеленчук
 • Ориентален појадок (4 лица): данско сирење, кравјо сирење, кашкавал, кисела павлака, домати, краставица, кормид, зелен кромид, пршут, суџук, варени јајца, маслинки, кајмак, мед, мармалада, суво овошје, чај
 • Голема даска (4 лица): пилешки прсти, пржен кромид, пастермалија, петулица, зеленчук на скара, маслинки, овчо сирење, кравјо сирење, кашкавал, ајвар
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.