Остани здрав! Специјална понуда! PCR или антигенски тестови по промотивна цена од RAPID LAB

img

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 2

 • VIP Hotel Hotel, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239822

  [email protected]

 • Мотел Македонија, Dolno Kalaslari, Велес, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239799

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Aнтигентски тест 500 ден.
PCR тест 900 ден.

*Тестовите се вршат БЕЗ претходно закажување!
*Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа


Примерокот (брисот) се зема на 3 локации:

 • СКОПЈЕ - спроти East Gate, на паркингот кај VIP Hotel
  тел: 070239822 (секој работен ден од 08:00 до 17:00 часот, недела по повик 24/7)

 • СКОПЈЕ - ГТЦ на долниот спрат
  тел: 070239822 (секој работен ден од 08:00 до 17:00 часот, недела по повик 24/7)

 • ВЕЛЕС - Мотел Македонија, бензиска Пумпа Макоил
  тел: 070239799 (секој работен ден од 07:30 до 17:00 часот, недела по повик 24/7)

*Можност за тестирање од автомобил
*Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор
*Брз антигентски тест (детектира и омикрон) е готов во период од 15 минути и за истиот не е потребно закажување на термин 
*Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатите од тестовите ги добивате на маил или со телефонско известување
 • Тестовите се вршат БЕЗ претходно закажување!
 • Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа
 • Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор!
 • За резервација на термин за тестирање потребно е да се јавите на телефоните наведени за секоја локација или да пишете на емаил: [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

ПЗУ Дијагностичка молекуларна лабораторија RAPID LAB врши RT-PCR тестирање за COVID-19 со примерок од плунка на локациите во Скопје, Велес и Гевгелија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.