44% попуст на специјално ЛЕД светло за фарови на автомобил во боја по избор од "Тесла Лед" во вредност од 1650 ден. по цена од 930 ден.

РАСПРОДАДЕНО

44% попуст на специјално ЛЕД светло за фарови на автомобил во боја по избор од "Тесла Лед" во вредност од 1650 ден. по цена од 930 ден.

Цена

930 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,650 ден.

Попуст

44%

Заштеда

720 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 7

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3 1000 Скопје, Македонија

 • 02 613 7030

 • info@teslaled.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Специјално ЛЕД светло за фарови на автомобил во боја по избор:

 • Достапни бои: сина, црвена, бела, жолта

* Сетот се состои од: 

 • 2х Лед флех неон
 • 2х Адаптери со жици
 • Пластични држачи и штрафчиња

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Тесла Лед во понеделник, среда и петок од 16:00 до 18:00ч.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Специјално ЛЕД светло за фарови на автомобил:

 • Достапни бои: сина, црвена, бела, жолта
 • Погоден за сите автомобили
 • Висок квалитет и светлина
 • Во комплетот идат две парчиња, за двата фара
 • Многу ниска потрошувачка на енергија
 • Долг животен век
 • Едноставна инсталација
 • Ја подобрува безбедноста при возење.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ