42 ја следат оваа компанија


Spila детски слушалки – Car + 1 година гаранција

1500 ден.

1299 ден.

Преостанато време

Шифра:

1900000000227
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вградено ограничување на јачината за звукот
 • Безбедени за деца (максимум 85 dB)
 • Прилагодлив држач за на глава, удобни, лесни и меки ушни перничиња
 • In-line контрола на јачината на звукот
 • Компатибилен уред со смартфон, таблет или компјутер
 • Жични слушалки
 • Конектор тип 3,5 mm
 • За возраст од 4+ години
 • Во согласност со Европскиот безбедносен стандард EN71 за деца

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.