Спирална сецкалка за зеленчук

199 ден.

Купени:

7
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Спирална сецкалка за зеленчук

Опис

Совршено вкусен начин на припремања на зеленчук

Повеќенаменски кујнски алат го прави зеленчукот полесен за спремање и за јадење

Одлично, брзо и лесно се спремаат тиквички, моркови, краставици, компири и сл.

Спиралната сецкалка има двојни сечила за сечење на подебели или по тенки парчиња

Димензија: 7 x 13 cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.