12 ја следат оваа компанија


Spirulina Max (60 таблети)

763 ден.

Шифра:

FL0056

Опис

Комплексен препарат за алкализација Спирулината служи како одличен извор на протеини бидејќи ги содржи сите есенцијални аминокиселини. Содржи и растителни влакна, железо, цинк и витамин Б. Дозирање: 2-4 таблети на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 30 СОСТАВ 500 мг Спирулина, микроалга ВНИМАНИЕ! Пациентите со хипертироидизам треба да се консултираат со својот лекар пред употреба на овој производ! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.