Најпопуларните сунѓер нанесувачи на шминка! 34% попуст на сунѓер нанесувач на шминка или сунѓер за шминка + четка по избор

РАСПРОДАДЕНО

Најпопуларните сунѓер нанесувачи на шминка! 34% попуст на сунѓер нанесувач на шминка или сунѓер за шминка + четка по избор

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 16

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Додаток за шминкање по избор:

 • Сунѓер нанесувач на шминка, цена: 150 ден. 99 ден.
 • Сунѓер нанесувач на шминка + четка, цена: 199 ден. 149 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2017 до 31.03.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Професионални сунѓери за нанесување и изедначување на течна пудра и коректор, најголем хит во светот на шминката. 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ