Уплати ја твојата добитна комбинација во Sport Life! 50% попуст на вредносен ваучер за обложување во Sport Life во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

img

Цена

99 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1500 | Остануваат: 0

 • Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 728 333

  [email protected]

Добивате

Ваучер за обложување во Sport Life во вредност од 200 ден.

*Ваучерот ќе важи за уплата на тикет за обложување во вредност од 200 ден.

*1 лице може да купи максиум 1 ваучер

*Ваучерот важи само за физичко обложување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.11.2022 до 31.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • 1 лице може да купи максимум 1 ваучери (купони)
 • Ваучерот важи само за физичко обложување
 • Ваучерот/кодот треба да се уплати без SL клуб картица
 • Ваучерот ќе важи за уплата на тикет за обложување во вредност од 200 ден.
 • Ваучерот (купонот) потребно е да се прикаже директно во Sport Life
 • Ваучерот е неделив и може да се искористи само за еден тикет. 
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Добредојдовте во светот на обложувањето со Sport Life.

Oдберете натпревари од богатата понуда на Sport Life и во секое време типувајте и направете добитен тикет. Обложувај се сигурно и безбедно на повеќе од 1.000 различни типови на игри и комбинирај на тикет незапочнати натпревари со натпревари од live понудата.

Искористи ја можноста за типување на сите live тикети и освој бонус на добивка од 10%.

Биди дел од SL клубот на лојалност и искористи ја можноста за:

 • Втора кеш шанса - доколку имаш еден промашен пар на тикетот, сепак си добитен 
 • 7.000 поени за редовност - за улата од минимум 50 денари дневно во рок од 26 од 30 дена во месецот
 • Користење на поените во SL маркет за нарачка на производи и ваучери
 • Учество во сите активни кампањи кои ги организира Спорт - Лаиф
 • Учество  во акциската кампања „Играј за стан во Скопје“
 • Учество во акциската кампања „Типстер куп на месечно ниво“
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.