SPORT M РАСПРОДАЖБА! Непобедлива акција на брендирана спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате 30% попуст на новата колекција на обувки и облека во Sport M, City Box, Adidas Store, Urban Store City Mall и Sport M Визбегово

РАСПРОДАДЕНО

SPORT M РАСПРОДАЖБА! Непобедлива акција на брендирана спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате 30% попуст на новата колекција на обувки и облека во Sport M, City Box, Adidas Store, Urban Store City Mall и Sport M Визбегово

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3131

 • Јадранска Магистрала 139 ( во склоп на Аутлетот во Визбегово) Ул. Љубљанска бр.4-1/лок.218 Скопје – Карпош

 • +389 2 3078 545

 • info@sport-m.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 09:00 - 21:00
 • Sport M - Ramstore Mall Т.Ц РАМСТОР КАТ 1 ЛОК. Ф-28 И Ф-29; адреса: Св. Кирил и Методиј бр.13

 • Одведи ме таму

 • Sport M - ТЦ Беверли Хилс и Аутлет –ТЦ Беверли Хилс ул. Народен фронт

 • Одведи ме таму

 • Adidas store - ГТЦ Kej 13-ти НОЕМВРИ БР.2 ГТЦ ЛОКАЛ 322/1 СКОПЈЕ, ЦЕНТАР

 • Одведи ме таму

 • Центар на Охрид (Стара Чаршија), Кеј Македонија бб, Охрид

 • Urban X store (Skopje City Mall - први кат)

 • City Box Јадранска Магистрала 139 (во склоп на Аутлетот во Визбегово) Ул. Љубљанска бр.4-1/лок.218 Скопје – Карпош

 • Одведи ме таму

 • +389 2 3078 545

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате 30% попуст на новата колекција на обувки и облека во Sport M, City Box, Adidas Store, Urban Store City Mall и Sport M Визбегово

 • Ова се само дел од достапните брендови во Sport M: Adidas, Nike, Puma, 4F, Hi-Tec, Salomon, New Balance, Reebok, Lacoste, Asics, Vans, Timberland, Colmar

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2018 до 12.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за продавниците на Sport М, City Box​, Adidas Store, Urban Store City Mall и Sport M Визбегово!
 • Понудата не важи во Outlet продавниците на Sport M
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport M
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Спорт М е компанија која што е лидер на пазарот со спортска опрема и обувки и 14 години се стреми на своите потрошувачи да им обезбеди добар и квалитетен производ и најдобра услуга по најпристапни цени.

Новитет во работењето е стартување со онлајн продажба како дел од заложбата и обврската да се следат модерните глобални трендови во е-трговијата. Македонските потрошувачи сега ќе можат со само неколку клика да ги нарачаат производите или пак да погледнат дел од понудата на производи што ја нудиме и со тоа да го заменат традиционалното пазарување во продавниците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.