Купон од 69 ден. со кој добивате 35% попуст на новата колекција, 20% на веќе намалените производи, 40% на старата зимска колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store + 10% на Sport M Outlet

РАСПРОДАДЕНО

Купон од 69 ден. со кој добивате 35% попуст на новата колекција, 20% на веќе намалените производи, 40% на старата зимска колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store + 10% на Sport M Outlet

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6673

 • Јадранска Магистрала 139 ( во склоп на Аутлетот во Визбегово) Ул. Љубљанска бр.4-1/лок.218 Скопје – Карпош

 • +389 2 3078 545

 • info@sport-m.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 09:00 - 21:00
 • Sport M - Ramstore Mall Т.Ц РАМСТОР КАТ 1 ЛОК. Ф-28 И Ф-29; адреса: Св. Кирил и Методиј бр.13

 • Одведи ме таму

 • Sport M - ТЦ Беверли Хилс и Аутлет –ТЦ Беверли Хилс ул. Народен фронт

 • Одведи ме таму

 • Adidas store - ГТЦ Kej 13-ти НОЕМВРИ БР.2 ГТЦ ЛОКАЛ 322/1 СКОПЈЕ, ЦЕНТАР

 • Одведи ме таму

 • Центар на Охрид (Стара Чаршија), Кеј Македонија бб, Охрид

 • Urban X store (Skopje City Mall - први кат)

 • City Box Јадранска Магистрала 139 (во склоп на Аутлетот во Визбегово) Ул. Љубљанска бр.4-1/лок.218 Скопје – Карпош

 • Одведи ме таму

 • +389 2 3078 545

Добивате

Купон со кој добивате:

 • 40% попуст на старата зимска колекција во Sport M, City Box и Urban X Store
 • 35% попуст на сите производи од новата колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store
 • 20% попуст на сите производи со веќе намалени цени во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store
 • 10% попуст на сите производи во Sport M Outlet

* Попустот важи за брендовите: Adidas, Nike, Puma, 4F, Hi-Tec, Salomon, Color Kids, New Balance, Reebok, Lacoste, Asics, Vans, Timberland, Darkwood, Colmar, Speedo и многу други

* Попустот важи за следните брендови од старата зимска колекција: 4F, Hi-Tec, Salomon, Color Kids, Colmar, Atomic и Rossignol

* Попустот важи за СИТЕ производи: облека, обувки, скии, сноуборди, јакни, зимска и спортска опрема


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2017 до 15.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Sport М, City Box​, Adidas Store, Urban X Store и Sport M Outlet!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport M
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Спорт М е компанија која што е лидер на пазарот со спортска опрема и обувки и 14 години се стреми на своите потрошувачи да им обезбеди добар и квалитетен производ и најдобра услуга по најпристапни цени.

Новитет во работењето е стартување со онлајн продажба како дел од заложбата и обврската да се следат модерните глобални трендови во е-трговијата. Македонските потрошувачи сега ќе можат со само неколку клика да ги нарачаат производите или пак да погледнат дел од понудата на производи што ја нудиме и со тоа да го заменат традиционалното пазарување во продавниците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.