SPORT REALITY: Онлајн акција на омилената спортска опрема од брендовите: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse, Skechers и многу други! Купон од 89 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на целиот асортиман за онлајн нарачки!

Цена

89 ден.

Купени: 1728

Добивате

Купон од 89 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на целиот асортиман при онлaјн нарачка од Sport Reality и тоа:

 • 20% до 50% попуст на брендовите Puma, Rebook, Adidas, Rider, New Balance и Skechers
 • 20% до 70% попуст на брендовите: Kronos и Lonsdale
 • 30% до 60% попуст на брендовите: Action Sport, Converse, Nike, J2C, Sergio Tachinni, Ellese, Navigare, Lotto, Arena, Ipanema, Cartago, Cocomo и Umbro
 • 50% до 80% попуст на брендовите: Athletic и Slazenger

*Дел од моделите погледнете ги во галеријата или на веб страната на Sport Reality
*Вкупниот комбиниран попуст кој го добивате со Grouper купонот е потенциран со стикер на секој продукт на веб страната на Sport Reality и се смета од редовната цена на продуктот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2021 до 13.06.2021
 • Попустот важи исклучиво за онлајн нарачка на производи од Sport Reality од следниот ЛИНК
 • Еден купон важи за 1 нарачка
 • При онлајн нарачка откако ќе ги ставите производите во вашата КОРПА (cart) во полето "ПРОМОТИВЕН КОД" внесете го КУПОН КОДОТ од вашиот Grouper купон за да се пресмета дополнителниот попуст!
 • Плаќањето на производот со попуст се врши онлајн или на лице место при приемот на производот!
 • Доставата е бесплатна за сите нарачки над 2490 ден.
 • За достава под оваа сума се доплаќа 150 ден. и истата се врши во рок од 3 до 5 работни дена
 • Напомена: Доколку не го искористите купонот до наведениот рок во зделката, средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет, со богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike, adidas, Reebook, Converse, Lotto, Cocomo, Kronos, Navigare, Sergio Tacchini, Ellesse, Wintro, Karrimor и други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

kosta984

Треба да пишете дека за замена на број има доплати од 300 денари + други трошоци. Ова ми одговорија на маил: Почитувани, Да за замена на производот ќе имате трошоци за курирската служба 300ден. Доколку има разлика и во цената истата ќе треба да се доплати. Доколку се одлучите за замена може да не контактирате.

Член на Grouper од: 07-02-2011

anastasija

Здраво Коста, Ви благодариме на споделенoто искуство и вашата забелешка. Ве информираме дека со купон зделката обезбедуваме само попуст на производите кои ги нуди компанијата Sport Reality на нивниот сајт. Grouper не врши испорака и продажба на производите, односно Вие ги купувате производите директно од компанијата и истата има определени услови за достава и рекламација. Во овие услови е наведено дека "Производот кој се менува се испраќа по брза пошта, на трошок на корисникот" Дококу сте од Скопје, Ве информираме дека може да ги контактирате во компанијата да ви предложат и други побрзи начини на замена, за да ви излезат во пресрет. Нивниот број е следниот: 02/3055-222 Доколку имате било какви прашања, тука сме за вас.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.