Златна зделка #1: SPORT VISION! Најголемиот попуст на спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате 30% попуст на сите производи со веќе намалени цени + 20% попуст на Outlet + 15% попуст на нова колекција!

РАСПРОДАДЕНО

Златна зделка #1: SPORT VISION! Најголемиот попуст на спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате 30% попуст на сите производи со веќе намалени цени + 20% попуст на Outlet + 15% попуст на нова колекција!

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

69 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

Купени : 9024

 • ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00
 • Скопје ГТЦ Приземје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3177 301

 • Sport Vision OUTLET Бул. 8ми Септември бр. 13 (СЦ Борис Трајковски) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3074 858

 • Бул. Јане Сандански 71А (Капитол Мол, 2 кат) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2448 190

 • Струмица - ул. Ленинова (ТЦ Глобал, 1 кат) Струмица, Macedonia (Македонија), 2400

 • Одведи ме таму

 • 034 349 930

 • Битола - ул. Димитар Илиевски Мурато 2 Битола, Macedonia (Македонија), 7000

 • Одведи ме таму

 • 047 288 220

 • Тетово - ул. Илирија бб (ТЦ Палма мол, 1 кат) Тетово, Macedonia (Македонија), 1200

 • Одведи ме таму

 • 076 350 561

 • Штип ул. Карл Маркс бр.60 (до Angels Cafe) Штип, Macedonia (Македонија), 2000

 • Одведи ме таму

 • 032 606 867

 • ул. Св. Кирил и Методиј бр. 13 (Ramstore Mall) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 075 411 125

 • Куманово - ул. Моша Пијаде бр. 14 лок. 2 (ТЦ Сума) 1310 Куманово, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 075 268 129

 • Sport Vision Kids - ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 02 3073 960

 • ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

 • Sport Vision OUTLET- Скопје, нас. Аеродром 3-та Македонска Бригада

 • Одведи ме таму

Добивате

Купон со кој добивате:

 • 30% попуст на сите производи кои се со веќе намалени цени од колекцијата есен/зима 2015
 • 20% попуст на сите производи во Sport Vision OUTLET
 • 15% попуст на новата колекција (попустот важи за сите брендови - над 40, освен за Nike, Adidas и Reebok од нова колекција Пролет 2016та)

Купонот важи за сите продавници на Sport Vision + Outlet + Sport Vision KIDS и за купување онлајн на www.sportvision.mk


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.02.2016 до 28.02.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Sport Vision и за купување онлајн
 • На новата колекција добивате 15% попуст (попустот важи за сите брендови - над 40, освен за Nike, Adidas и Reebok од нова колекција Пролет 2016та)
 • Брендови од новата колекција на кои добивате 15% попуст: Champion, Sergio Tacchini, Colmar, Brugi, Lacoste, CAT, Skechers, Merrell, Icepeak, Killtec, Helly Hansen, Slazenger, Lonsdale, Dunlop, Ellesse, Billabong, Arena, Ipanema, Rider, Babolat, Crocs, Rucanor, Carrera (производите од новата колекција се облежани со картичка "нова колекција")
 • Еден купон важи за 1 парче облека или обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Sport Vision
 • Производите се подигнуваат од една од продавниците на Sport Vision, по Ваш избор
 • Купонот важи за сите намалени производи, истите можете да ги погледнете на сајтот на Sport Vision
 • Kупонот важи и за онлајн нарачка од онлајн продавницата на Sport Vision со вклучена бесплатна достава (плаќањето се врши при доставата во готово или со картичка онлајн)
 • Доколку правите онлајн нарачка при нарачката потребно е да внесете универзален код (GROUPER30 или GROUPER15) за да ви се пресмета попустот, а плаќањето се врши при достава на пратката која е нарачана од онлајн продавницата на Sport Vision или онлајн со платежна картичка
 • Универзалниот код е GROUPER30 доколку купувате производи кои се веќе намалени, и GROUPER15 доколку купувате производи од новата колекција. 
 • За да го искористите купонот при онлајн нарачката внесете го универзалниот код во полето "Ваучери" и внесете го Купон кодот и Пин кодот во полето "Оставете порака". Во делот опис погледнете сликовит приказ на полињата.
 • Доколку одеднаш нарачувате повеќе производи внесете еден универзален код во полето ваучери, а останатите купон кодови и пин кодови (онолку колку што нарачувате производи) внесете ги во полето за коментар.
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Постапка за онлајн нарачка со купонот:

 • Одберете го посакуваниот производ.
 • Додадете го во Кошничката и потоа кликнете на Кошничката во главното мени.
 • Во полето Ваучери (веднаш под производот) внесете го универзалниот код GROUPER30 доколку купувате веќе намален производ, или универзалниот код GROUPER15 доколку купувате производ од новата колекција
 • Пополнете ги Вашите податоци за нарачката во следните полиња.
 • Внесете ги купон кодот и пин кодот во полето за коментар и потоа одберете начин на плаќање.

*Доколку одеднаш нарачувате повеќе производи внесете еден код во полето ваучери, а останатите купон кодови и пин кодови (онолку колку што нарачувате производи) внесете ги во полето за коментар.

Sport Vision е авторизиран интернационален партнер за Nike, аdidas, Reebok, и др. Во понудата има широк асортиман со повеќе од 40 реномирани светски спортски брендови: Nike, adidas, Reebok, Champion, New Balance, Asics, Sergio Tacchini, Timberland, Colmar, Brugi, Lacoste, CAT, Skechers, Merrell, Icepeak, Killtec, Helly Hansen, Slazenger, Lonsdale, Dunlop, Converse, Ellesse, Billabong, Arena, Ipanema, Rider, Babolat, Crocs, New Era, Rucanor, Carrera, Puma, Diadora, и многу други.

Покрај тоа, Sport Vision има лиценцен договор за дистрибуција на Champion (FTW+APP) и Sergio Tacchini (FTW) за подрачје на земјите на територија на бивша Југославија (Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Македонија и Хрватска).

Во Sport Vision МУЛТИБРЕНД понудата во моментов можете да најдете преку 350.000 артикли, од кои 1.700 различни модели обувки и опрема за вежбање. Сите новоотворени објекти се со површина над 300-м2 и одлично снабдени со артикли кои припаѓаат на категориите performance и lifestyle, како и опрема за вежбање и реквизити. Сите Sport Vision малопродажни објекти нудат широка лепеза на артикли и во нив купувачите можат да ги задоволат сите свои спортски и рекреативни потреби. Долгорочниот план на Sport Vision е создавање и одржување на најголемиот, најорганизираниот и најуспешниот интернационален спортски ланец на малопродажни објекти.

Член на Grouper од: 18-02-2016

zosto ne mi stignaa kodovi za tri kupeni kuponi na 18.02?

Член на Grouper од: 18-02-2016

zosto ne mi stignaa kodovi za tri kupeni kuponi na 18.02?

Член на Grouper од: 18-02-2016

Катерина ги имате купоните на профилот, се е во ред. Ви одговоривме и на емаил пораката. Ако имате дополнителни прашања стоиме на располагање

Член на Grouper од: 24-06-2010

vi blagodaram

Член на Grouper од: 18-02-2016

Dali mozhe na drug nacin da se placa kupon

Член на Grouper од: 09-02-2016

@luzim aziri На Вашиот е-маил со кој сте регистирани Ви испративме детално упатство за купување.

Член на Grouper од: 06-11-2014

pred polovina cas kupiv kupon no ne go dobiv na mail iako pisuvase deka e jspraten na mojot mail.

Член на Grouper од: 24-02-2016

@elena.markoska Понекогаш се случува купонот да пристигне во Junk или во Spam, но секогаш купоните кои ги имате купено можете да ги најдете во делот Мои Купони - Достапни на Вашиот кориснички профил.

Член на Grouper од: 06-11-2014

Sto znaci cvv? Koga se kupi kuponi i tamu pisuva ime prezime, br na karticka potoa mesec datum i cvv

Член на Grouper од: 23-02-2016

Член на Grouper од: 23-02-2016

Член на Grouper од: 28-02-2016

@ivonaohrid CVV код се трите бројки на задната страна од картичката. За сите информации и прашања Ви стоиме на располагање

Член на Grouper од: 06-11-2014

@Goce Jancevski Ни испративте празна порака.

Член на Grouper од: 06-11-2014

Dali postojat shansi za povtorno aktiviranje na ovoj kupon? Vi blagodaram....

Член на Grouper од: 03-02-2015

@DanielaStefanovska секогаш се трудиме да им излеземе во пресрет на корисниците, но конкретно за оваа зделка рокот на искористување е завршен и истиот беше до 28.02.2016.

Член на Grouper од: 06-11-2014

Многу лош однос од страна на Sportvision. Нарачав патики(online) уште додека траеше понудата и чекав недела немаше никаква промена на страната. Ѕвонев по три пати на ден на нивниот оддел за online нарачки и не креваат. После многу ѕвонења ми се јави еден вработен и му кажав бројот на нарачката и ми рече ќе ми се јаве пак за да ми каже што се случило. Помина ден тој не се јави и пак ѕвонев од тогаш неколку дена не одговараат на бројот. На facebook исто не одговараат. За на крај вчера да ми стигне e-mail дека патиките ги немаат на лагер и дека доставата ќе се оддолговлечи. Порано многу подобро работеа и одговараа на телефон, сега се станати инертни и мрзливи. И одозгора на тоа сајтот им е ужасен. Пола српски пола македонски. Пораката која ми стигна е "Nema na lageru". СРАМОТА!!!!

Член на Grouper од: 19-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ