ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Најголемата спортска акција во Македонија! Купон од 69 денари со кој добивате 40% попуст на целата зимска колекција и 30% на ски опремата во сите продавници на Sport M, Intersport и City Box

Цена

69 ден.

Купени: 1036

 • Intersport - Ул. Качанички пат 139, Визбегово

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

 • Intersport - Ул. Илинденска бр.18А-1/1, Тетово

  Одведи ме таму

  071 209 876

  www.sport-m.com.mk

 • City Box - Рамстор

  Одведи ме таму

  070355459

  www.sport-m.com.mk

 • City Box - Охрид

  Одведи ме таму

  046230174

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул. Ул. Кеј 13-ти Ноември 2, ГТЦ Локал 322/1, Скопје

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Рамстор Т.Ц РАМСТОР Кат 1 Локал Ф-28 и Ф-29, Скопје

  Одведи ме таму

  023 221 990

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - 8-ми СЕПТЕМВРИ бр. бб, Скопје

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул. Јадранска Магистрала бр.139, Визбегово

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

 • Adidas Shop - Skopje City Mall, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3066 922

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - ТЦ Беверли Хилс 1, Скопје

  Одведи ме таму

  0231 28 408

  www.sport-m.com.mk

 • Adidas Shop/Sport M - Ул. Страшо Пинџур бр.75, Тетово

  Одведи ме таму

  072 275 785

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M, Palma Mall Тетово

  Одведи ме таму

  044 335 563

  www.sport-m.com.mk

 • Adidas Shop - Ул. Борче Јовановски бр.60, Гостивар

  Одведи ме таму

  042 211 011

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Центар, Гостивар

  Одведи ме таму

  042 272 246

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Св. Климент Охридски бб, Охрид

  Одведи ме таму

  046 250 270

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M / City Box - Св. Климент Охридски бр. 16a, Охрид

  Одведи ме таму

  046 250 270

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул. Маршал Тито бр.1, Струга

  Одведи ме таму

  046 791 532

  www.sport-m.com.mk

 • Adidas Shop Центар Струмица

  Одведи ме таму

  034 320 451

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - ГТЦ Глобал, Струмица

  Одведи ме таму

  034 374 787

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Бул. Маршал Тито бр. 5-3/1, Струмица

  Одведи ме таму

  034 340 578

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул.Благој Ѓорев бр. 67А, Велес

  Одведи ме таму

  043 225 201

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул. Благој Ѓорев бр. 105, Велес

  Одведи ме таму

  043 242 656

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Ул. Илинденска бр.60/2-2, Кавадарци

  Одведи ме таму

  043 365 838

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - Т.Ц. Палма Мол, кат 1 лок. ФФ4 и 5, Тетово

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

 • Sport M - ТЦ Веро, Скопјe

  Одведи ме таму

  023 254 895

  www.sport-m.com.mk

 • Спорт М - Штип

  Одведи ме таму

  02 307 8801

  www.sport-m.com.mk

Добивате

Купон од 69 денари со кој добивате:

 • Спорт М: 40% попуст на цела зимска колекција на облека, обувки и додатоци и 30% попуст на опрема за скијање
 • Intersport: 40% попуст на цела зимска колекција и 30% на опрема за скијање
 • City Box: 40% попуст на цела зимска колекција

*Купонот не важи за справи за вежбање и точаци и за веќе нивелираната зимска колекција

*Опремата за скијање вклучува скии, кондури за скијање, стапчиња за скијање, кациги и наочари за скијање

*Попустот важи за светски познати брендови како: Salomon, 4F, Adidas, Nike, Puma, Timberland, Colmar, McKinley, Five Seasons

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2020 до 01.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport M, Intersport и City Box
 • Попустот не важи на веќе нивелирана зимска колекција
 • Понудата не важи за аутлетите на Sport M
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Најголем спортски попуст низ цела Македонија! Посетете ги Sport M, Intersport или City Box и пронајдете го совршениот додаток за вашата зимска колекција!

Sport M

Спорт М е компанија која што е лидер на пазарот со спортска опрема и обувки и 14 години се стреми на своите потрошувачи да им обезбеди добар и квалитетен производ и најдобра услуга по најпристапни цени.

Новитет во работењето е стартување со онлајн продажба како дел од заложбата и обврската да се следат модерните глобални трендови во е-трговијата. Македонските потрошувачи сега ќе можат со само неколку клика да ги нарачаат производите или пак да погледнат дел од понудата на производи што ја нудиме и со тоа да го заменат традиционалното пазарување во продавниците.

Intersport

Интерспорт е водечка малопродажна мрежа со присуство во над 44 земји низ светот.

Во својата понуда има светски брендови како Nike, Reebok, Adidas, Salomon, но и брендови кои ги произведува Интерспорт како : FireFly, McKinley, Energetics, Pro Touch, Tecno Pro, Nakamura.

Во сите нивни продавници има опрема и хардвер за трчање, планинарење, вежбање, пливање и се до опрема за кампување и како и специјализирана опрема за професионалци.

Нашите вработени се обучени за да ве упатат кон најдобрата опрема за вас зависно од тоа дали сте почетник или професионалец.

City Box

Целта на City Box е да понуди најдобри производи со непобедливи цени. Компанијата ќе понуди добар, квалитетен производ и колку е можно подобра услуга, со цел купувачот да го добие она што го посакува и сѐ со цел да се оствари колку е можно подобра и подолгорочна комуникација. Во исто време, компанијата ќе биде водена од коректно и професионално однесување кон своите клиенти во насока на одговорно водење на бизнисот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.