Ослободете се од болките во грбот! 40% попуст на спортска масажа на грб во Студио Оксалис во вредност од 250 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 60

Добивате

Спортска масажа на грб (времетраење: 20 мин.)

*Понудата важи само за жени

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 30.11.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени 

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.