46 ја следат оваа компанија


Спортска торбичка за велосипед со модел по избор

700 ден.

290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

600000000046
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: PVC
 • Практична за на велосипед но и за други активности
 • 1 главен оддел за предмети
 • 2 посебни оддели за додатоци
 • Пластични додатоци за закачување со каиш
 • 2 странични прегради со мрежи
 • Димензии на голема торбичка: ширина 25 cm висина 15 cm длабочина 8 cm
 • Димензии на мала торбичка: ширина 10 cm висина 17 cm длабочина 4 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.