Спортска торбичка за велосипед со модел по избор

700 ден.

290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2

Шифра:

600000000046
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: PVC
 • Практична за на велосипед но и за други активности
 • 1 главен оддел за предмети
 • 2 посебни оддели за додатоци
 • Пластични додатоци за закачување со каиш
 • 2 странични прегради со мрежи
 • Димензии на голема торбичка: ширина 25 cm висина 15 cm длабочина 8 cm
 • Димензии на мала торбичка: ширина 10 cm висина 17 cm длабочина 4 cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.