12 ја следат оваа компанија


Спортски анатомски влошки MONETA Memosole

510 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO1235

Опис

 • Влошка за максимална удобност изработена од мемориска пена.
 • Овие влошки изработени од мемориска пена овозможуваат удобност и комфор со секој чекор.
 • Мемориската пена има единствена способност да се постави во најдобрата положба за стапалото при секој чекор, како и да ги апсорбира ударите при одење и трчање, обезбедувајќи максимална удобност.
 • Составена е од три дела: ткаенина на горната страна, издржлива мемориска пена и латекс пена со активен јаглен која спечува секакви.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.