Спортски ранец во боја и модел по избор

2000 ден.

999 ден.

Опција е задолжително поле!

Шифра:

500000000119
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

Спортски ранец:

 • Материјал: полиестер
 • Ергономски дизајн комфортен за носење
 • Меки прерамкки со прилагодлива должина
 • 2 предни мали патент џебови
 • 2 внатрешни прегради
 • 2 странични, еластични прегради 
 • Можност за стегање на половина 
 • Димензии: 44 x 25 vx 16cm
 • Бои: зелена, црвена и сина

Спортски ранец + шише за вода:

 • Материјал: полиестер
 • Ергономски дизајн комфортен за носење
 • Меки прерамкки со прилагодлива должина
 • 2 предни мали патент џебови
 • 2 внатрешни прегради
 • 2 странични, еластични прегради 
 • Можност за стегање на половина 
 • Димензии: 44 x 25 vx 16cm
 • Бои: зелена, црвена и сина
 • Вклучено шише за вода со уникатен дизајн
 • Димензии на шише: 40 x 15cm 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.