Black Friday зделка! 81% попуст на топло чоколадо за седење или носење во Juice and Caffe bar "SQUEEZE ME" во вредност од 100 ден. по цена од 19 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 81% попуст на топло чоколадо за седење или носење во Juice and Caffe bar "SQUEEZE ME" во вредност од 100 ден. по цена од 19 ден.

Цена

19 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

81%

Заштеда

81 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 100 | Остануваат : 0

  • ул. Васил Главинов бр.14 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  • 02 3 222 230

  • [email protected]

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 07:00 - 20:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Топло чоколадо за седење или за носење


Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 25.12.2015
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За повеќе од 5 купони задолжителна е претходна нарачка
  • Купонот важи и "за носење"

Опис

Squeeze me (Сквиз Ми) е ново урбано катче во центарот на градот каде секој што ќе појде на прв поглед ќе се заљуби во модерно дизајнираниот ентериер, љубезниот персонал и неодоливите вкусови на кафе,смути, џусеви, свежи и здрави закуски и мали слатки задоволства.

Иако се отвори неодамна, веќе стана омилено место на голем број луѓе кои уживаат во паузите со добро кафе, здрав појадок или ужинка. Сопствениците на ова уникатно место го пренесуваат модерниот британски стил со кој создаваат простор каде секој може да се чуствува опуштено, пријатно и задоволно. Немора да појдете со посебна желба или идеја, доволно е само да влезете и да бидете маѓепсани од ведриот дух, опојните мирис на кафе и миксот од ароми на свежи намирници.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ