2 ја следат оваа компанија


Сребрена Пеперутка 3Д изработка

1300 ден.

Преостанато време

Опис

  • Изработено на тегет кадифе
  • 3Д изработка
  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена рамка
  • Заштитена со стакло
  • Димензии: 20 x 18 x 3 cm

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.