- 25%

25% попуст на средство за заштита на обувки од NanoMack

600 ден.

450 ден.

Преостанато време

 • Borka Talevski 17, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078 706 561

  nanomack.dooel@gmail.com

Опис

Карактеристики на производот: 

 • Високо квалитетен производ за заштита на влакна базиран на нанотехнологија
 • Заштита на сите видови на текстил, кожа и хартија од вода, нечистотии, контаминација и дамки.
 • Производот е потполно невидлив за око и не влијае на изгледот, бојата и способноста наматеријалот да дише, со многу лесно одржување.
 • NanoMack TP6 е исклучително отпорен на вода, одржувајќи го материјалот подолго време сув.
 • Дамки од масло, кафе и други нечистотии припаѓаат на минатото.

NanoМack e српска компанија со седиште во Нови Сад која е основана во 2015 година. За кратко време, благодарение на квалитетот на производите и задоволните клиенти, успева да стане водечка компанија за дистрибуција на производи од нанотехнологија како во Србија, така и насекаде низ Балканот.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред подигнувањето на производот контактирајте ја компанијата на 078 706 561

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 10.05.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.