1 ја следи оваа компанија


Stainless Steel Bracelet (Медицински Челик) "Heart"

1290 ден.

Опис

Материјал: Медицински Челик
Боја: Сребрена боја
Должина на нараквица: 17 cm + 5 cm (со можност за подесување)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку направите нарачка до 14 часот, продуктот се дава на испорака истиот ден
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 070558336
 • Види ја продавницата на "Ego Silver" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Ego Silver"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 15 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.