41% попуст на стаклена тегла + цевка за пијалоци во вредност од 150 ден. по цена од 89 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

41% попуст на стаклена тегла + цевка за пијалоци во вредност од 150 ден. по цена од 89 ден. + бесплатна достава

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 26 | Остануваат : 0

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Стаклена тегла + цевка за пијалоци


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.04.2017 до 30.06.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Стаклена тегла со цевка идеална за ладни летни пијалоци. Теглата доаѓа со капаче и сламка во боја по избор. Секоја тегла има рачка и изгравиран дизајн на предниот дел од стаклото. 

Димензии: 7 х 7 х 13 cm

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ