10% попуст на стаклена декоративна вазна во златна боја + бесплатна достава во вредност од 2100 ден. по цена од 1889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

10% попуст на стаклена декоративна вазна во златна боја + бесплатна достава во вредност од 2100 ден. по цена од 1889 ден.

Цена

1,889 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,100 ден.

Попуст

10%

Заштеда

211 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Стаклена декоративна вазна во златна боја + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 30x30x40cm
 • Боја: златна 
 • Материјал: стакло
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ