- 12%

12% попуст на стаклено постоље за монитор SBox DS-610 од Рувекс

890 ден.

783 ден.

Купени:

2
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Стаклено постоље за монитор SBox DS-610

Опис

 • Име на модел: DS-610
 • Материјал: Стакло, алуминиум, челик, пластика
 • Боја: бела Големина на производот (мм): 560 x 210 x 800
 • Големина на екран: 13 & quot; - 32 "
 • Макс. оптоварување: 20кг
 • Дебелина на стаклото: 5mm
 • Силиконски перничиња

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 23.10.2019 до 23.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.