42 ја следат оваа компанија


- 70%

Акција на метален држач за во бања

300 ден.

89 ден.

Преостанато време

Купени:

9

Шифра:

300000000760
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Метален држач за во бања на 4 нивоа
 • Изработен е од метал и погоден за монтирање на ѕид
 • Висина на држачот е 42 cm и ширина 26 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.