50% попуст на сталажа за чевли во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на сталажа за чевли во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден. + бесплатна достава

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

Купени : 38

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сталажа за чевли

Димензии: 60 х 40 cm (на 4 спрата)


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика) од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот
 • Доставата не е вклучена во купонот
 • Доколку сакате достава потребно е да си купите ваучер за достава од следната зделка https://grouper.mk/deal/dostava-na-proizvod
 • По купување на купонот за ваучерот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.

Опис

Заштедете на простор и уредете го вашиот дом

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

DejanTodorovski505

So kolku stalazi e ova? 3 ili 4?

Член на Grouper од: 21-02-2015

biljanaadmin

@DejanTodorovski505 Полиците за чевли се со 4 сталажи, како на втората фотографија во галеријата.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ