Бидете оригинални, слушајте Stand Up од било каде! Stand Up претстава во аудио формат - Северно од Македонија со Сашо Тасевски по цена од 200 ден.

Цена

200 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Петар Драганов бр. 4

  Одведи ме таму

  077 811 171

  delriofilms@yahoo.com

Добивате

Stand Up претстава во аудио формат - Северно од Македонија со Сашо Тасевски

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.11.2019 до 23.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Вашиот вкупон испратете го на следниот емаил delriofilms@yahoo.com со цел да ви биде испратен аудио фајлот.

Опис

Екслузивно, само преку Grouper контроверзната и забранувана Стенд Ап претстава Северно од Македонија со комичарот, писател и политички инфлуенсер Сашо Тасевски во аудио формат. Стенд Ап Македонија започнува со издавање на своите претстави на аудио формат, кој ќе можете да го слушате во своите домови, на своите мобилни телефони додека џогирате, во своите автомобили додека патувате. Северно од Македонија е мастрален кам бек на Сашо Тасевски, претсва на остар јазик во стилот на големите Сетнд Ап американски мајстори, каде политиката, сексот, навиките и културатѕа се испреплетуваат низ фуриозни сетови на различни теми. Врвно водејќи ја приказната Сашо удира по сите девијанти, но вистинити појави во македонското оптшество, не штедејќо никого, онака како што им доликува на големите мајстои на стенд ап-от.

Претстава која мора да ја имате во својата фонотека пред Новогодишните празници затоа што ќе Ви ги направи поуспешни и прекрасни. Купувајќи ваучер на Групер аудио фајлот можете да го купите од било која точка на земјината кугла, бидејќи ќе ви стигне по електронска пошта со Вашиот пин за отклучување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.