65% попуст на стап за планинарање со механизам на двојно издолжување - Klis со боја по избор во вредност од 2000 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

65% попуст на стап за планинарање со механизам на двојно издолжување - Klis со боја по избор во вредност од 2000 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

65%

Заштеда

1,301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 28

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Планинарски стап Klis по избор: 

 • Жолто-зелена
 • Црно-жолто
 • Портокалово-зелено
 • Тиркизно-црно
 • Црвено-сино

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Изработен од метал со удобна пластична рачка прилагодена на природното држење на раката.
Стапот за планинарење се раскопува на 2 места, со што можете да ја прилагодите на големината која вам ви е потребна. Стапот има внатрешна амортизација. Максиламната должина изнесува 137 cm. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ