75% попуст на месечна членарина за едукативна игротека на англиски за деца од 3 до 6 години во вредност од 800 ден. по цена од 200 ден. од Star Dt

РАСПРОДАДЕНО

75% попуст на месечна членарина за едукативна игротека на англиски за деца од 3 до 6 години во вредност од 800 ден. по цена од 200 ден. од Star Dt

Цена

200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

75%

Заштеда

600 ден.

Купени : 2

 • Емил Зола 6/2-4 К.Вода (спроти училиштето Златен Сремец) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 322 203

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 21:00 Саб: 10:00 - 21:00

Добивате

Месечна членарина за едукативна игротека на англиски јазик

 • Курсот е наменет за деца од 3 до 6 години
 • Динамика: 2 пати неделно по 60 минути (понеделник и среда, или среда и петок)
 • Термините се во договор со групата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.09.2017 до 31.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон и да го посетува курсот 1 месец
 • Со курсот може да се почне најкасно до 31.10.2017

Опис

Наjмалите имаат можност да учат англиски преку креативен пристап по Pimsler метода со коja за кратко време се стекнуваат со знаење од нови зборoва, фрази, кратки реченици и песни на англиски јазик. Нивни гости на часовите ќе бидат хероите од најомилените приказни!

Вистинско задоволство е кога ги гледате најмалите како рецитираат на странски јазик или пак дури и глумат. Родителите ќе имаат можност тоа да го видат за Нова година и на крајот на школската година!

Игротеката работи од октомври до јуни, и динамиката на часовите е два пати неделно по 60 минути. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ