95% попуст на 40 часовен онлајн курс Start Your Business + сертификат од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 €) по цена од 620 ден. (10 €)

Цена

620 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

95%

Заштеда

11718 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

40 часовен онлајн курс Start Your Business + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Turn your dreams into reality and start your own business. Reap the profits of your own hard work, and find out how to get ready to launch and run a successful business.

You’ve done your training and now feel you have the skills to build your passion into a business. But how do you get started?

Turning a dream into a reality can be a daunting project, especially if you don’t have experience in setting up and running a business.

While most people who own and run their own companies will say how rewarding it is, they will also tell you how busy and challenging it can be.

Before making any plans, you need to be as prepared as possible for what’s ahead.

We understand the many fears and worries setting up a business can bring up.

 • Do I have enough business knowledge?
 • How will I get customers?
 • What official obligations will I have?
 • How could I raise funding?
 • Will it work?
 • Can I manage the fast paced world of social media?

To help you allay these worries and prepare you for the entrepreneurial world, we’ve compiled this Start Your Own Business course, especially focused on the business areas our students are trained in.

Throughout the course, we give you lots of real life examples of our advice in action. The easy to understand content is packed with inspiring material and workable ideas on all aspects of setting up and running a business. You’ll be clear on how prepared you feel to get started and where you’ll need to seek help.

Повеќе за курсот и за модулите можете да видите тука

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.