40% попуст на членарина за online курс Start-up network + сертификат од Advertising Time во вредност од 15 000 ден. по цена од 9000 ден.

Вредност

15000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

6000 ден.

 • Ул. Браќа Миладиновци 31, Прилеп

  Одведи ме таму

  077593687

  advertajzingikariera@gmail.com

Добивате

Online курс за Start-up Networ + сертификат за успешно завршен курс

 • Интензитет на часовите: 4 часа неделно (по договор)
 • Потребни материјали
 • Креирање стратегија
 • Сертификат

* Часовите може да биднат два пати по два часа или четири пати по еден час во зависност од потребата на слушателот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за фирми и за физички лица
 • Потребна е претходна резервација на телефон 077 593 687
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дознајте што е Startup.Network? Научете како до бизнис модел канвас, инвестирајте во извонредни и иновативни стартап – идеи, најдете инвестиции за вашиот бизнис, вклучете ги најдобрите во бизнис моделот.

Адвертајзинг тајм, им помага на старт-апите да станат искусни претприемачи, како да дојдат до приватните инвеститори, бизнис ангелите, фондовите, инвестиционите проекти…

Адвертајзинг Тајм е агенција за маркетинг која се занимава со ПР и маркетинг, градење и менаџирање на брендови, поддршка и развој на иновативни старт – апи, промоција и туризам, социјални медиуми, претприемништво, меѓународна соработка и иновативност во организациите.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.