39 ја следат оваа компанија


Стаза Racing Tracks со 360 парчиња и 2 колички

990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • 360 парчиња за стази
 • Две светлосни колички на батерии
 • Количето користи 1,5 V AA батерија
 • Должина 3,54 метри
 • Лесна и брза за монтирање
 • Вклучени рампи и додатоци
 • Димензии на пакувањето: 47 см x 32 см x 9 см
 • Наменето за возраст 3+ години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.