67% попуст на стегач за колено со отвор Telaisi во вредност од 600 ден. по цена од 199 ден.

Цена: 199 ден.

67% попуст на стегач за колено со отвор Telaisi во вредност од 600 ден. по цена од 199 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

67%

Заштеда

401 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 15

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Стегач за колено со отвор Telaisi


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Ослободете се од болките предизвикани од спортските повреди. 
Стегачот за колено го зацврстува вашето колено и дозволува да продолжите со слободните движења без предизвикување на понатамошни болки. Поради големата еластичност, дозволува комфорност при движењата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ