60% попуст на стегач за рачен зглоб Meitesi во вредност од 250 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

60% попуст на стегач за рачен зглоб Meitesi во вредност од 250 ден. по цена од 99 ден. + бесплатна достава

Вредност

250 ден.

Попуст

60%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 12

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Стегач за рачен зглоб Meitesi


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Зацврстете го веќе повредениот зглобот на вашата дланка или спречете негова повреда. Стегачот е изработен од еластичен, но истовремено и црвст материјал кој ќе ви пружи целосна сигурност при вашите активности.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ