39 ја следат оваа компанија


- 54%

Акција на степер за аеробик во форма на коцка

3500 ден.

1599 ден.

Преостанато време

Шифра:

600000000071
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 степер за аеробик во форма на коцка
 • 5 нивоа
 • Материјал: цврста пластика
 • Сино - црна боја
 • За секојдневни вежби во домот
 • Есенцијален додаток за аеробик
 • Должина: 40 x 40 x 32cm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.