11 ја следат оваа компанија


- 21%

STERNA BOHEMIA Кристални Чаши

630 ден.

500 ден.

Преостанато време

Опис

За сите љубители на добар пијалок ви ја преставуваме ретро линијата SТЕРНА,чешки кристални чаши збогатени со титаниум за висок сјај од чешкиот премиум бренд BOHEMIA.

Детали за испорака

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.