54% попуст на миење + фенирање или виткање во фризерско козметички салон Стеси во вредност од 300 ден. по цена од 139 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

54%

Заштеда

162 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 17

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација)

  Одведи ме таму

  075 782 787, 071 526 658

Добивате

Миење + фенирање или виткање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 01.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Изгледајте впечатливо и заводливо! На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и грижа за изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови, да ја истакне својата убавина и да го остави соодветниот впечаток во секоја пригода, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед. 

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.