65% попуст на шатирање со капа во една нијанса + миење со маска + фенирање во фризерско козметички салон во Стеси во вредност од 1700 ден. по цена од 590 ден.

Вредност

1700 ден.

Попуст

65%

Заштеда

1105 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација)

  Одведи ме таму

  075 782 787, 071 526 658

Добивате

Шатирање со капа во една нијанса + миење со маска + фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 01.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Изгледајте впечатливо и заводливо! На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и грижа за изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови, да ја истакне својата убавина и да го остави соодветниот впечаток во секоја пригода, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед. 

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.