За мазна и свиленкаста кожа! 57% попуст на комплетна депилација на раце, нозе и интима (со топол восок) во фризерско козметички салон Стеси во вредност од 900 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За мазна и свиленкаста кожа! 57% попуст на комплетна депилација на раце, нозе и интима (со топол восок) во фризерско козметички салон Стеси во вредност од 900 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

57%

Заштеда

510 ден.

Купени : 14

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 782 787, 071 526 658

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 17:00

Добивате

Целосна депилација со топол восок:

 • раце
 • нозе
 • интима

*Напомена: при депилацијата се користи висококвалитетен восок Depileve


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2018 до 16.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Секоја дама има потреба од убава и негувана кожа. За одржување на личната хигиена од големо значење е депилацијата на непосакуваните влакненца. Депилацијата е од витално значење за добриот изглед, за Вашата лична хигиена и за неодоливо чувство на привлечност.

Отстранувањето на непосакуваните влакненца од женското тело е дел од секојдневието на секоја дама. Модерната жена сака постојано да има мазно тело, а најдобриот начин да си го подари тоа е преку депилација. Дозволете си целосна депилација на раце, нозе и интима со висококвалитетен топол восок Depilive.

Дозволете му на професионалниот тим од студио СТЕСИ да се погрижи за Вас!

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ