57% попуст на комплетна депилација на раце, нозе и интима (со топол восок) во фризерско козметички салон Стеси во вредност од 900 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

57%

Заштеда

510 ден.

Купени: 16

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација)

  Одведи ме таму

  075 782 787, 071 526 658

Добивате

Комплетна депилација на раце, нозе и интима (со топол восок)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2019 до 15.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Секоја дама има потреба од убава и негувана кожа. За одржување на личната хигиена од големо значење е депилацијата на непосакуваните влакненца. Депилацијата е од витално значење за добриот изглед, за Вашата лична хигиена и за неодоливо чувство на привлечност.

Отстранувањето на непосакуваните влакненца од женското тело е дел од секојдневието на секоја дама. Модерната жена сака постојано да има мазно тело, а најдобриот начин да си го подари тоа е преку депилација. Дозволете си целосна депилација на раце, нозе и интима со висококвалитетен топол восок Depilive.

Дозволете му на професионалниот тим од студио СТЕСИ да се погрижи за Вас!

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.