Велигден во Банско (16.04 - 20.04.2020)! All Inclusive ноќевање со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday по цена од 2418 ден. (39 €)

Цена

2418 ден.

Преостанато време

 • 12 Асаница

  Одведи ме таму

  +359885597885

  voucher@stgeorgespabansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • All Inclusive ноќевање во двокреветна соба со појадок, ручек и вечера
 • Користење на СПА центарот
 • Внатрешен Базен
 • Финска Сауна 
 • Ароматична сауна
 • Парна бања
 • Џакузи 
 • Wi-Fi - Интернет
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса

* Во програмата се вклучени и факултативни активности (наведени во Опис)

*Потребно е да престојувате минимум три ноќевања

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2020 до 20.04.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон +359885597885
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • Хотелска такса од 1.10 лева - по лице од ден (возрзасни и деца)
 • За деца до 3,99 години е бесплатно
 • За деца од 4 до 13.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 17 € 
 • За второ дете од 4 до 13,99 години на дополнителен кревет се доплаќа 13 €
 • За трето возрасно лице се доплаќа 23 € за HB ноќевање 
 • Доплата за сместување во апартман 5 €
 • Доплата за сместување во студио 3 €
 • Сите доплати се прават во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба или апартман.
 • Капацитетот на двокреветната соба е 2+1 (максимум двајца возрасни 2+1), капацитетот на апартман со една спална е минимум 2 возрасни лица 2+2 (максимум 4 возрасни 4+0 ), минималниот капацитет на апартман со две спални е 4 возрасни лица (максимум 4 возрасни 4+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Опис на програмата:

 • 07:30 до 10:00 часот: појадок на база на шведска маса со вклучено: кафе, чај, сок, безалкохолни пијалоци и вода 
 • 12:00 до 13:30 часот: ручек на база на шведска маса со вклучено: кафе, чај, сок, безалкохолни пијалоци, пиво, вино (бело и црвено) и вода
 • 16:00 до 16:30 часот: попладневна закуска: пица, сендвичи, бисквити, колачи со вклучено кафе или чај
 • 18:30 до 20:30 часот: вечера на на база на шведска маса со вклучено: вода, сок, безалкохолни пијалоци, пиво, вино (бело и црвено)
 • Сите пијалоци во бар-лоби се наплаќаат дополнително

Во програмата е вклучено: 

 • 17.04.2020 - Италијанска вечер
 • 18.04.2020 - Кулинарска прошетка од Балканот
 • 18.04.2020 - Превоз до црквата "Св. Троица" во Банско за учество во празничната литургија
 • 18.04.2020 - Анимација за деца со правење на велигденски јајца и организиран натпревар за најубаво јајце
 • 19.04.2020 - Традиционални Бугарски специјалитети со дегустација на бугарско вино вклучувајќи празничен велигденски ручек

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.