Супермоќен ретро Bluetooth звучник! 42% попуст на Bluetooth звучник + AUX кабел + USB кабел за полнење + лента за закачување + бесплатна достава во вредност од 6000 ден. по цена од 3499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Супермоќен ретро Bluetooth звучник! 42% попуст на Bluetooth звучник + AUX кабел + USB кабел за полнење + лента за закачување + бесплатна достава во вредност од 6000 ден. по цена од 3499 ден.

Цена

3,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

42%

Заштеда

2,501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Стилски Bluetooth звучник

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производ

 • Кружен и модерен дизајн
 • Јачина: 6W x 2
 • 5 Мултимедијални копчиња лоцирани на предната страна
 • Можност за TF картичка
 • Вклучена лента за закачување
 • Вклучен AUX кабел 
 • Вклучен USB кабел за полнење
 • Вклучен стенд за на рамни површини
 • Дијаметар: 20.8cm
 • Ретро дизајн
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ