- 25%

Супер понуда на стоечки вентилатор Iskra SF-001B + 1 година гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 1890ден. по цена од 1399 ден.

1890 ден.

1399 ден.

  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.


Карактеристики:
43 cm дијаметар на корпата
3 перки од 40 cm
40 W моќен мотор
Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
3 брзини, со индивидуални копчиња,
Подесувачка висина од 105 до 125 cm
1,6 m долг кабел
2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.