42 ја следат оваа компанија


- 15%

VIVAX Стоечки вентилатор со водено ладење и специјални опции FS-41M 100w + 1 година гаранција

6500 ден.

5499 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001278
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

VIVAX FS-41M стоечкиот вентилатор, нуди специјални опции со моќност од 100 W. Дијаметар на главата на вентилаторот од 40 cm, три брзини на дување и капацитет на резервоарот за вода од 8 литри, доволно е за осум часа работа и врвно разладување. Со овој уред може да управувате со помош на далечинскиот управувач. Големиот LED екран покажува темепература, тајмер од 7.5 часа, а контролната табла исто така има и сензорско управување.

 • Дијаметар на главата на вентилаторот: 40 cm
 • Висина: 67 cm
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.