53 ја следат оваа компанија


Стол за на плажа во боја по избор

690 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 стол за на плажа
  • x 1 мрежа за пијалок
  • Лесно склоплива
  • Материјал: платно + метал
  • Димензии: 79 x 38cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.