Декорирајте го вашиот роденден! 43% попуст на столб од балони со бројка од Колорес во вредност од 700 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

43%

Заштеда

300 ден.

Купени: 11

Добивате

Еден столб од балони со бројка

*Балоните под бројките може да бидат во било која боја

Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 16.11.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пожелна е претходна резервација

Опис

Целосна организација и декорација на Вашите забави
• Слатки масички / Масички со свежа и здрава храна
• Кетеринг
• Комплетна декорација за секакви свечености
• Анимација
• Покани
• Балони
• Маскоти
• Персонализирани чоколатца - 7 денари парче
• Торти и колачи
• Печатење на текстил

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.